Titles you rated
- Fairy TailRated ★ 2.0
ShinzanmonoRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0