Titles you rated
WeaponsRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 2.0
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 4.0
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 3.5
Teatime with Mr.ParkRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 2.5
Night on the Galactic RailroadRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0- CatacombRated ★ 1.5
- HerRated ★ 2.0
- Common lifeRated ★ 2.5
- InsomniaRated ★ 2.5
Carnival of SoulsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Terrifier 2Rated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0