Titles you rated
The Night OwlRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Life Is But a DreamRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0