Series
Ratings
142
The Killer's Shopping ListRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
JirisanRated ★ 0.5
My NameRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's JusticeRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5