Movies
Ratings
719
RashomonRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
8 Heads in a Duffel BagRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 2.0
NanaRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 2.0