Titles you rated
300Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ComaRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0