Movies
Ratings
32
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0- Oliver TwistRated ★ 4.5
Child 44Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 4.5