Titles you rated
EternalsRated ★ 3.5
Groot's First StepsRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0