Titles you rated
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5- Ambitious TimesRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5