Movies
Ratings
729
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
SWITCHRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The BarRated ★ 0.5
Gerald's GameRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 0.5
RunRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 1.0
The Invisible ManRated ★ 1.5
Thunder ForceRated ★ 1.0
American MadeRated ★ 4.0
Case 39Rated ★ 2.0
AlonersRated ★ 1.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
Talk to HerRated ★ 4.0