Movies
Ratings
210
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
BurntRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5