Series
Ratings
154
Hur JunRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0