Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 2.5
HannaRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Gangster HighRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Like CrazyRated ★ 3.0
Another EarthRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0