Movies
Ratings
469
The RevenantRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5