Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 3.5
WayneRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0