Movies
Ratings
81
Silent HillRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0