Series
Ratings
79
Mask GirlRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0