Series
Ratings
132
Resident PlaybookRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
ResetRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 4.5
When My Love BloomsRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
iCarlyRated ★ 3.0