Movies
Ratings
70
A Moment to RememberRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
The Night of the WitnessRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The Great HypnotistRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5