Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Red EyeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5