Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
WarcraftRated ★ 0.5
Finding DoryRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 4.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Eddie the EagleRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5