Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0