Series
Ratings
17
Game of ThronesRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5