Movies
Ratings
95
Wonder WomanRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0