Series
Ratings
53
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0