Movies
Ratings
772
AlliedRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
The CommandRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0