Movies
Ratings
791
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Campus S CoupleRated ★ 1.0
Love ForecastRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Coming HomeRated ★ 5.0