Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
All the Bright PlacesRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Dead RingersRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.5
The NunRated ★ 5.0
The BrideRated ★ 5.0
To Each His OwnRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0