Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Seunguappaui Sadeuseyo JebalRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 3.5
- WhitechapelRated ★ 5.0
- WhitechapelRated ★ 5.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 3.5
- Initial D: Fifth StageRated ★ 2.5
- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 3.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5