Movies
Ratings
551
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5