Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0- トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 3.0
Slayers NextRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.5- 真(チェンジ!!)ゲッターロボ 世界最後の日Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Kemono FriendsRated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 3.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 2.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 3.5
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0