Titles you rated
Super 8Rated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Mystic RiverRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
KnowingRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 3.0