Movies
Ratings
172
DetachmentRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 5.0
Body of LiesRated ★ 3.0
J. EdgarRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 5.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
21 GramsRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
All About My DogRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0