Titles you rated
The RevenantRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0