Series
Ratings
38
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0