Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The UniformRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5