Titles you rated
MedalistRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Fire Force Season 3Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0