Movies
Ratings
716
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.0
ParallelRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.5
Bad TeacherRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0