Titles you rated
ToscanaRated ★ 1.0
From the VineRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The Karate Kid, Part IIIRated ★ 2.0
The Karate Kid Part IIRated ★ 1.5
ElfRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5