Movies
Ratings
184
UpRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5