Movies
Ratings
790
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
M. ButterflyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5