Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5