Movies
Ratings
60
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0