Movies
Ratings
812
EscapeRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5