Series
Ratings
86
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
House of NinjasRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5- ScamsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5