Titles you rated
The Great SeerRated ★ 0.5
Age of HeroesRated ★ 0.5
A Man Called GodRated ★ 0.5- Medical BrothersRated ★ 3.0
- The Tree Blooming with LoveRated ★ 4.0
- Horangi SeonsaengnimRated ★ 2.0
- Love and AmbitionRated ★ 4.0
CSI: CyberRated ★ 0.5- General HospitalRated ★ 3.0
Las VegasRated ★ 1.5- Yes, SirRated ★ 2.0
- RenegadeRated ★ 2.0
SangdoRated ★ 3.0- Tour of DutyRated ★ 3.0
- The A-TeamRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.0