Movies
Ratings
538
ARQRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0