Movies
Ratings
17
About TimeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
BakumanRated ★ 3.5
A Bolt from the BlueRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5