Movies
Ratings
757
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's Eye: World SeriesRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
AegisRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 2.5