Series
Ratings
316
Just a bit EspersRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Sasaki and PeepsRated ★ 2.5- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
ZENSHURated ★ 3.5
Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 3.5- Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 3.5
- Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 3.5
ErasedRated ★ 4.0
Ranking of Kings: The Treasure Chest of CourageRated ★ 3.5